Kategorie: Wszystkie | Biżuteria | Kartki | Od kuchni | Różności | Szycie
RSS

Biżuteria

niedziela, 13 października 2013

Kolejny z serii wyrobów dla Siostry. Jakby nie było, Siostra to największy mój klient jak do tej pory :) Bransoletka jest ekstremalnie prosta: sznurek, węzełki i zawieszka na szczęście. Oprócz tego posiada regulację długości!

bransoletka z koniczynką

bransoletka z koniczynką

Na zamówienie Eweliny powstał duplikat prezentowanego już kiedyś kompletu z marmuru koralowego: zawieszka, długie kolczyki i bransoletka. W rzeczywistości krwista czerwień wygląda jeszcze piękniej i głębiej.

Z korali jesieni

wtorek, 05 lutego 2013

Super lekkie kolczyki-grona z drewnianych koralików należą do moich ulubionych. Powstały zaraz na początku mojej przygody z biżuteryjnym handmade :) Teraz nie mogę się wprost z nimi rozstać :)

drewniane grona

I wisior. Obecnie mój ulubiony. To stosunkowo świeży wyrób. Powstał, gdy zrezygnowałam z bezowocnych poszukiwań w sklepach czegoś, co by go choć trochę przypominało i miało rozsądną cenę...

wisior

niedziela, 27 stycznia 2013

Jakoś tak się złożyło, że wciągają mnie wszelkiego rodzaju manualne robótki. Zaczęło się od kartek. Potem była przygoda z masą solną. Następnie skompletowałam materiały do decoupage (ale mocno to zaniedbałam...) A to znów kupiłam maszynę i wpadłam wir szycia. No i w pewnym momencie wciągnęło mnie robienie biżuterii. I tak na prawdę wyprodukowuję ciągle jakiś drobiazg, w miarę zapotrzebowania :) Niżej komplet studniówkowy dla mojej siostry. Nie mogła znaleźć nigdzie gotowej biżuterii, powstała więc ta - na indywidualne zamówienie :). Głównym kryterium doboru materiałów był kolor. Udało się znaleźć piękne krwistoczerwone kulki różnej wielkości z marmuru koralowego, które połączyłam z innymi elemantami w tym kolorze oraz czarnymi kulkami i kamieniami.

bransoletka

komplet